Contact

Algemeen
post@stichtingmooiwerk.nl

Jolanda Copier
Directeur
jolanda@stichtingmooiwerk.nl

Anne Doeksen
Cultuurscout Nieuwland, Oost, Noordrand
anne@stichtingmooiwerk.nl

Margo Onnes
Cultuurscout Zuid, West, Noordrand
margo@stichtingmooiwerk.nl

Caty Palmen
Cultuurscout Centrum, Groenoord, Noordrand
caty@stichtingmooiwerk.nl

Erik van Duijvenbode
Coördinator Educatie
erik@stichtingmooiwerk.nl

Renske Dźon
Cultuurcoach
renske@stichtingmooiwerk.nl

Look J. Boden
Communicatie
communicatie@stichtingmooiwerk.nl

Bent u benieuwd naar wat wij voor uw de gemeente, de wijk of instelling in Schiedam zouden kunnen betekenen, dan maken wij graag een afspraak met u voor een kennismaking en vrijblijvend gesprek.

Adres & telefoon

Hoogstraat 97
3111 HC Schiedam
010 – 273 47 80

Overige informatie

Kamer van Koophandel nummer: 24397152
Bank: NL95 TRIO 0254 8365 34
RSIN/fiscaal nummer: 816886738
Stichting Mooi Werk is ANBI geregistreerd

Financieel

Balans 2019