Contact

Ons team is tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar.
Mailen heeft onze voorkeur.

Algemeen
post@stichtingmooiwerk.nl

Jolanda Copier
Directeur
jolanda@stichtingmooiwerk.nl
06-41813129
werkdagen: ma t/m donderdag

Anne Doeksen
Cultuurscout Nieuwland, Oost, Noordrand
anne@stichtingmooiwerk.nl
06-10233517
werkdagen: ma en donderdag

Margo Onnes
Cultuurscout Zuid, West, Noordrand
& coördinator Wijkcultuurklassen
margo@stichtingmooiwerk.nl
06-39724203
werkdagen: ma, wo en donderdag

Caty Palmen
Cultuurscout Centrum, Groenoord, Noordrand
& coördinator VO-scholen
caty@stichtingmooiwerk.nl
06-15421812
werkdagen: ma en donderdag

Erik van Duijvenbode
Coördinator Educatie
erik@stichtingmooiwerk.nl
06-21972449
werkdagen: di t/m donderdag

Renske Dźon
Cultuurcoach
renske@stichtingmooiwerk.nl
06-41282454
werkdagen: ma en donderdag

Communicatie
communicatie@stichtingmooiwerk.nl

Bent u benieuwd naar wat wij voor uw de gemeente, de wijk of instelling in Schiedam zouden kunnen betekenen, dan maken wij graag een afspraak met u voor een kennismaking en vrijblijvend gesprek.

Adres & telefoon

Boterstraat 81
3111 NB Schiedam

Overige informatie

Kamer van Koophandel nummer: 24397152
Bank: NL95 TRIO 0254 8365 34
RSIN/fiscaal nummer: 816886738
Stichting Mooi Werk is ANBI geregistreerd

Financieel

Balans 2019