Contact

Bent u benieuwd naar wat wij voor uw gemeente, wijk of instelling zouden kunnen betekenen, dan maken wij graag een afspraak met u voor een kennismaking en vrijblijvend gesprek.

Bel ons op 010-2734780 (tijdens Corona lock down tijdelijk niet bereikbaar) of mail naar één van onze medewerkers:

Jolanda Copier | Directeur
jolanda@stichtingmooiwerk.nl

Anne Doeksen | Cultuurscout Nieuwland, Oost
anne@stichtingmooiwerk.nl

Margo Onnes | Cultuurscout Zuid, West
margo@stichtingmooiwerk.nl

Caty Palmen | Cultuurscout Centrum, Groenoord
caty@stichtingmooiwerk.nl

Vacature | Cultuurscout Noordrand
post@stichtingmooiwerk.nl

Erik van Duijvenboode | Chef Educatie
erik@stichtingmooiwerk.nl

Renske Dźon | Cultuurcoach
renske@stichtingmooiwerk.nl

Look J. Boden | Communicatie
communicatie@stichtingmooiwerk.nl

Post- en bezoekadres

Hoogstraat 97
3111 HC Schiedam

Praktisch

Kamer van Koophandel nummer: 24397152
Bank: NL95 TRIO 0254 8365 34
RSIN/fiscaal nummer: 816886738